Kontakt:

Jaroslav Korbelář
Školská 308
285 06 Sázava
IČO: 64561356
DIČ: CZ6204011682
tel.: 776 129 241
fax: 314 000 923

info@klima-servis.cz

Klimatizace

daikin
 

Společnost Daikin Industries Ltd. je celosvětový lídr v oboru klimatizace, jeho výrobky pokrývají ohromné spektrum řešení v domácích, komerčních a průmyslových aplikacích. Společnost Thomson Reuters ocenila Daikin Industries Ltd. jako jednoho z Top 100 globálních inovátorů za rok 2011. Toto ocenění je udělováno společnostem, které jsou považovány za největší inovátory v oblasti veškerých objektivních a vědeckých globálních aktivit. Ne nadarmo proto ve vývoji chlazení platí: KDE DAIKIN UDĚLÁ PRVNÍ KROK, OSTATNÍ NÁSLEDUJÍ

     
mitsubishi electric
 

Ventilační zařízení a klimatizační systémy firmy Mitsubishi Electric jsou známé po celém světě a již mnoho let se těší výborné pověsti. Mitsubishi Electric si zakládá stejnou měrou jak na získaných zkušenostech, tak i na vyvíjení nových technologií. Jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců nabízí velice rozsáhlý výrobní program a špičkovou kvalitu.

     
toshiba
 

Toshiba Corporation používá nejmodernější technologie a vysoce kvalitní komponenty s důrazem na kvalitu výroby každého jednotlivého zařízení. Své produkty vyrábí Toshiba od roku 1975 v továrnách v Japonsku a Thajsku. Kvalitní servisní podpora a velmi dobrý poměr cena/výkon jsou důležitými faktory pro volbu této značky.

     
lg
 

Klimatizace LG jsou vyvíjeny a vyráběny v šesti střediscích výzkumu, které jsou rozmístěny v Asii, Evropě i Americe. Chcete-li si vybrat něco skutečně funkčního, máte-li představu o nezvyklé podobě klimatizace (například ve stylu obrazu), pak se porozhlédněte v nabídce klimatizací značky LG. Vysoká kvalita, překvapující funkčnost a nápaditost v designových provedení – to je klimatizace LG!

     
gea
 

Firma GEA Heat Exchangers a.s. je součástí nadnárodního segmentu GEA Air Treatment a na českém trhu zajišťuje výrobu a prodej zařízení pro ohřev, chlazení, zvlhčování, odvlhčování a filtraci atmosférického vzduchu. Vynikající kvalita, výborná dostupnost náhradních dílů a kvalitní servis jsou zárukou správného rozhodnutí při volbě této značky.